Asistentă Birou(m/w/d) cu norma intreaga.

85051 Bayern - Ingolstadt
28.05.2024
  • Art Weitere Berufe

Beschreibung

OFFICE Personal este în căutarea unei persoane motivate și organizate pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Asistentă Birou(m/w/d) cu norma intreaga.
Dacă ești o persoană atentă la detalii, cu abilități excelente de comunicare și dorința de a contribui la succesul companiei noastre, te invităm să aplici!
Responsabilități:
Gestionarea corespondenței și a apelurilor telefonice
Organizarea și arhivarea documentelor
Asigurarea bunei funcționări a activităților zilnice de birou
Colaborarea cu echipa și oferirea de suport administrativ.
Cerințe:
Limba Germana la un nivel de B2/C1
Studii medii sau superioare finalizate
Abilități excelente de comunicare și organizare;
Cunoștințe de operare PC
Atenție la detalii și capacitate de a lucra independent.
Beneficii
Mediu de lucru dinamic și profesionist
Oportunități de dezvoltare profesională
Pachet salarial atractiv
Dacă ești interesată și consideri că te potrivești pentru acest rol, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat.
Giuranu Lavinia
Tel.: 08413707319
Mobil.: 015128598656
E-Mail.: giuranu-lavinia(a)office-personal.com

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters